TANIE SPANIE – OFERTA KOMFORT


Nasze pokoje nad morzem zachęcają do spędzenia wakacji w tym urokliwym miejscu. To idealna opcja dla tych osób, które poszukują ekonomicznego rozwiązania na każdą kieszeń. Oferowane przez nas pomieszczenia są wygodne, a zarazem nie obciążają one portfela.

Lokalizacja noclegów w miejscowości Kopalino to kolejny atut, który przyciąga turystów. Pokoje w „A MORZE TU” położone są w pobliżu wielu ciekawych miejsc, które można zwiedzić. W okolicy pełno jest malowniczych zakątków, szlaków turystycznych i nie tylko. Pierwsza osada powstała w tym miejscu w IX wieku, skupiając się w okolicy Jeziora Kopalińskiego. Co więcej, w okolicy znajdują się też piękne, piaszczyste plaże Morza Bałtyckiego. Nie brakuje również lasów, które są dobrym miejscem do wypoczynku, jak i rekreacji.

Nasz pensjonat oferuje pokoje, które są w pełni wyposażone w najpotrzebniejsze rzeczy. Na miejscu można liczyć na miłą i niezawodną obsługę. Budynek leży w spokojnej okolicy, zapewniając turystom spokojną i domową atmosferę, idealną dla rodzin z dziećmi.

Nie warto dłużej zwlekać – szukasz nadmorskiego miejsca, w którym odpoczniesz? Postaw na nasze pokoje nad morzem i ciesz się spokojem oraz wakacjami nad morzem. Przyjedź i przekonaj się, jak wiele ciekawych atrakcji ma do zaoferowania ta urocza nadmorska miejscowość.

Informacja

Dodatkowe informacje

Informacje dodatkowe


W naszych pokojach nad morzem obowiązują dwa sezony cenowe:

  1. Sezon wysoki: 24.06 – 31.08, Majówka, Czerwcówka (Boże Ciało), Sylwester/Nowy Rok, Święta Bożego Narodzenia
  2. Sezon normalny: reszta roku

W cenie pokoju nad morzem zawarte są ręczniki. Pobieramy kaucję 200 zł na poczet zniszczeń.

Zakwaterowanie odbywa się od godziny 15:00, a wykwaterowanie do godziny 10:00

Zgodnie z obowiązującymi przepisami pobieramy opłatę klimatyczną. Jej stawka ustalana jest na dany rok przez Urząd Gminy.

Akceptujemy pobyt zwierząt domowych za dodatkową opłatą (20 zł / dzień)

Uwaga! Ze względu na słabą przepustowość łączy oraz nieetyczne działania niektórych turystów w obiekcie bywa problem z dostępem i funkcjonowaniem Wi-Fi

REZERWACJA TELEFONICZNA: 517 312 224

Warunki rezerwacji:
1. Rozmowa telefoniczna
2. Wpłata zaliczki (standardowo 20-50%)
3. Wpłata reszty kwoty za pobyt od razu po przyjeździe + wpłata kaucji 200 zł

"A MORZE TU" Lila i Marek Świątek

Kopalino, ul. Starowiejska 5 84-210 Choczewo


Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy także niezbędnych informacji.
Uprzejmie informujemy, że wysłanie zapytania mailowego oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

517 312 224

58 572 44 71

Call Now Button