POKOJE PREMIUM


Planując wymarzone wczasy nad morzem, warto zwrócić uwagę na jakość i wygodę noclegu. Nasze pokoje w Kopalinie to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, komfort i funkcjonalność. Noclegi w Kopalinie stają się coraz bardziej popularne ze względu na obecność morza, ale także ciszę i spokój tej niewielkiej, urokliwej miejscowości. Wnętrza pokoi premium, które oferujemy, to połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnymi rozwiązaniami. Nasze pokoje w Kopalinie wyposażone są w aneks kuchenny, duże i wygodne łóżka oraz niezbędne wyposażenie domu.

Pokoje premium kopalino to także gwarancja wyższego standardu, który przekłada się na wygodę i komfort podczas pobytu. Dzięki większej przestrzeni turyści będą mieli więcej miejsca na spędzanie czasu z rodziną lub przyjaciółmi podczas wakacji w Kopalinie. Obiekt znajduje się w niewielkiej odległości od Morza Bałtyckiego, a w okolicy panuje cisza i spokój, dlatego wczasy w Kopalinie stały się synonimem ciszy i spokoju, jak również udanego urlopu. Oprócz tego położenie obiektu w pobliżu wielu ciekawych miejsc pozwoli na aktywne spędzanie czasu podczas wyjazdu nad morze.

Zarezerwujcie już dziś nasze pokoje w Kopalinie i cieszcie się wakacjami w komfortowych i wygodnych warunkach.

Informacje dodatkowe


W naszych pokojach nad morzem obowiązują dwa sezony cenowe:

  1. Sezon wysoki: 24.06 – 31.08, Majówka, Czerwcówka (Boże Ciało), Sylwester/Nowy Rok, Święta Bożego Narodzenia
  2. Sezon normalny: reszta roku

W cenie pokoju w Kopalinie zawarte są ręczniki. Pobieramy kaucję 200 zł na poczet zniszczeń.

Zakwaterowanie odbywa się od godziny 15:00, a wykwaterowanie do godziny 10:00

Zgodnie z obowiązującymi przepisami pobieramy opłatę klimatyczną. Jej stawka ustalana jest na dany rok przez Urząd Gminy.

Akceptujemy pobyt zwierząt domowych za dodatkową opłatą (20 zł / dzień)

Uwaga! Ze względu na słabą przepustowość łączy oraz nieetyczne działania niektórych turystów w obiekcie bywa problem z dostępem i funkcjonowaniem Wi-Fi

REZERWACJA TELEFONICZNA: 517 312 224

Warunki rezerwacji:
1. Rozmowa telefoniczna
2. Wpłata zaliczki (standardowo 20-50%)
3. Wpłata reszty kwoty za pobyt od razu po przyjeździe + wpłata kaucji 200 zł

"A MORZE TU" Lila i Marek Świątek

Kopalino, ul. Starowiejska 5 84-210 Choczewo


Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy także niezbędnych informacji.
Uprzejmie informujemy, że wysłanie zapytania mailowego oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

517 312 224

58 572 44 71

Call Now Button