BEATA – 1 OSOBOWY


POKOJE KOMFORT

BEATA – 1 OSOBOWY


Powierzchnia: 14m2.

Pokój Beata to duży, słoneczny pokój gościnny z łazienką, balkonem i możliwością dostawki. Pokój ma własny aneks kuchenny (czajnik bezprzewodowy, sztućce i naczynia, przybory kuchenne oraz jednopłytową kuchenkę elektryczną), a także dostęp do w pełni wyposażonej kuchni na korytarzu. W kwaterze znajduje się wszystko, co niezbędne do wakacyjnego odpoczynku. Pokój stanowi doskonałą bazę wypadową na całodniowe wycieczki nad morze lub na spacer do lasu. Pojemne szafy przechowają każdy bagaż, łazienki zapewnią właściwe odświeżenie, a wygodne łóżka przyniosą spokojny sen po wrażeniach całego dnia.

Pokój znajduje się w jednopiętrowym, ocieplanym budynku. W całym obiekcie istnieje bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Na terenie posesji znajdują się miejsca parkingowe, plac zabaw dla dzieci, sporo zielonego trawnika oraz ławki i miejsce na grilla.

Wyposażenie:

  • Aneks kuchenny
  • Pojemne meble, lampki i stoliki nocne
  • Telewizor
  • Łazienka
  • Stół i krzesła
  • Wygodne łóżka z pachnącą pościelą
  • Darmowe Wi-Fi
  • Balkon

Cena: 80 zł  / doba
Dostawka: 30 zł / doba

Wi-Fi

Łazienka

Możliwość dostawki

TV

Dla dzieci

Informacje dodatkowe


Poza sezonem ceny nawet 30% taniej!

W cenie pokoju zawarte są ręczniki.

Zakwaterowanie odbywa się od godziny 15:00, a wykwaterowanie do godziny 10:00

Wszyscy Goście, którzy korzystają z naszych noclegów, otrzymują rabat 15% na wypożyczenie rowerów oraz 10% na posiłki w naszej kuchni!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami pobieramy opłatę klimatyczną. Jej stawka ustalana jest na dany rok przez Urząd Gminy.

Akceptujemy pobyt zwierząt domowych za dodatkową opłatą (15 zł / dzień)

Uwaga! Ze względu na słabą przepustowość łączy oraz nieetyczne działania niektórych turystów w obiekcie bywa problem z dostępem i funkcjonowaniem Wi-Fi

REZERWACJA TELEFONICZNA: 517 312 224

Regulamin rezerwacji:
1. Rozmowa telefoniczna
2. Wpłata zaliczki (standardowo 20-50%)

"A MORZE TU" Lila i Marek Świątek

Kopalino, ul. Starowiejska 5 84-210 Choczewo


Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy także niezbędnych informacji.
Uprzejmie informujemy, że wysłanie zapytania mailowego oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

517 312 224

58 572 44 71

Uprzejmie informujemy, że u nas zrealizujecie Państwo bon turystyczny.

Serdecznie zapraszamy 🙂